Fotoğraf Baskısı Dijital makineler hayatımıza girdiğinden beri fotoğraflar, albümlerde değil bilgisayarlarda saklanır oldu. Analog makina ile çekilen fotoğraflarda yaşanan heyecan duygusu yerini hıza bıraktı: Bas, çek. Beğenmediysen bir daha çek. Yüzlerce, binlerce fotoğraf... Ama basılamamış fotoğraflar! Eğer fotoğraflarınızı özgür bırakmak, onlara dokunmak ve dilediğinizce sergilemek istiyorsanız fotoğraflarınız bastırın.ATASOY fotoğrafçılı olarak piyasanın en son teknolojileri ile baskı sistemlerimiz ile hiz metinizdeyiz.

Stüdyo Çekimleri Hepimiz güzel hatıralar, gülen yüzler, mutlu anlar biriktirmek isteriz. Açıp açıp baktığımız fotoğraflar bize o anki mutluluklarımızı yaşatır. Yeniden yaşadığımız heyecanlar keyif verir bize. Bazen anı olsun diye çektirdiğimiz, aslında pek de özen göstermediğimiz fotoğraflarımıza, "keşke böyle gülmeseydim", ""pek de iyi çıkmamışım"" eleştirileriyle bakarız. İşte tam da o anları düşünerek ortaya çıkarılmış bir ihtiyaç aslında stüdyoda fotoğraf çekimi!

Unutmak istemediğiniz o mutlu anlarınızı, daha profesyonel gözlerle, profesyonel bir ortamda ölümsüzleştirin. Anı olsun diye çektirdiğiniz, aslında pek de özen göstermeyip sonra pişman olduğunuz o fotoğrafları profesyonel bir stüdyoda, işinin ehli bir fotoğrafçıyla çektirmeyi deneyin.

Birbirinden güzel ve doğal pozlarla profesyonel bir gözün profesyonel ortamda ölümsüzleştirdiği fotoğraflara sahip olmak için stüdyoda fotoğraf çekimini denemelisiniz. Unutulmaz karelerle stüdyoda fotoğraf çekimi yaptırıp baktıkça bakmak isteyeceğiniz fotoğraflara sahip olabilirsiniz. En güzel, en doğal, hep hatırlamak istediğiniz hâllerinize dair ölümsüz anlar yaratmak için stüdyoda fotoğraf çekimine katılın, birbirinden değişik pozlarla eğlenceli vakit geçirin, mutluluk karelerinizi yaratın, unutulmaz anlar yaşayın

Dış Çekimler DIŞ ÇEKİM: Bir tek gün yaşayacağınız düğün heyecanınızı dış mekan çekimleriyle farklılaştırıyoruz. Dilerseniz tarihi bir mekanın dokusuyla, dilerseniz açıkhavada doğanın tatlı büyüsüyle buluşturarak, fotoğraflarınızı eşsiz güzellikte sunuyoruz. Sizler de, dış mekan çekimi tercih ederek, bu farkı bizimle yaşayın...

İmaj ve Portre Çekimleri İMAJ PORTRE : Cast ajansları için hazırladığınız portföyler ve kişisel albümleriniz çok özel fotoğraflarla dolsun istiyorsanız; Profesyonel İmaj Fotoğraf Çekimi. Arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte sonsuza kadar saklayacağınız özel anılar, sevdiklerinize her zaman sizi hatırlatacak özel kareler ve oyuncu adaylarının en büyük referansı olacak cast fotoğrafları ATASOY FOTOĞRAFÇILIKTA HAYAT BULUYOR

Çocuk ve Sünnet ÇOCUK SUNNET: Bazen yazı değil en güzel anları fotoğraf anlatır… En az yazı kadar kalıcıdır fotoğraf; söz uçar ama yazı da fotoğraf da kalıcıdır…Hayatın en önemli anlarını masalsı karelere dönüştürmek zordur. O anı yakalamayı başarmak, hayatınızın en mucizevi anını ölümsüz kılmak ve o an hissedilen her duyguyu, fotoğraf karelerine aktarmak… Eğer gerçekten doğru fotoğrafçıyla çalışırsanız; yaşadığınız anı size yıllar sonra bile hissettirmeyi başaracak demektir. Çocuzlarımızın en özel anlarını da sizinle saklıyoruz.

Stille Life ve Ürün ürün-stilllife: Ürün satışlarınızda Katalog basımı veya İnterneti kullanarak eticaret kullanarak satış hedefinizi yakalamak elinizde, Bunun için en gerekli Görsel anlamda çekici ve Kaliteli bir görsel fotoğraf çalışmasıdır. Bizler gün geçtikçe ürün rekabeti ve satış hedeflerini arttırıcı fotoğraflar ile yardımcı olmaktayız.

Bunun yanında her geçen dün sizler için satış arttırıcı fikirlerimizi sizlere sunuyoruz. Ürün çekiminde istemiş olduğunuz adrese gelerek, Yüksek çözünürlüklü dslr cameralar, Paraflaş takımları, box ışıklar, full bir ekipman ile stil Masası, sonsuz fon, veya ürün çadırı kullanarak çekimlerimizi yapmaktayız, İstanbul da bulunan stüdyolarımızda da çekimleri gerçekleştirmemiz mümkündür, uzman kadromuz ile ürünlerinize çekim senaryosu kurgulayarak, en doğru fon ile ayrı bir boyut katacak ışık ortamında uzman fotoğrafçılar tarafından firmanızın satışlarını Hızla arttıracak ürünlerinizi görsel veri haline getiriyoruz. eticaret sitesi ile aynı ürünün satışını farklı bir site ile yapmanız halinde sitenizde sattığınız ürünün görseli iyi ise satışı sız kazanıyor oluyorsunuz,

Tanıtım, Açılış, Organizasyon Çekimleri Tanıtım-açılış- organizasyon çekimleri: Kurumunuzu mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın en güzel yolu fotoğraflar ve görseller ile yansıtmaktır. Bilindiği gibi günümüz dünyasında internet ortamında web sayfaları üzerinden bir diyalog olmaksızın sizler ile görüşmeden sizleri web sayfanızdan tanımaktalar. İnternet siteniz sizin yüzünüz firmanız hakkında müşterilerinize daha fazla güven vermek için firmanızı en güzel şekilde gösterin; deneyimli profesyonel kadromuz ile yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf çekimleri ile şirketinizin dış görüntüsünü, araç filonuzu, bayilerinizi, lojistik depolarınızı , İç taraftan firma yöneticisi, departmanlar, kurumunuzun iç mekan görüntüsü, personel ile birebir masa başı çekimleri, Yönetici ve Personel ile kısa video röportaj çekimleri, işlerinizin işleyişi ve kendinizi ifade etmek istediğiniz tüm detayları aktarabilirsiniz.

Ayrıca satışını veya hizmetini verdiğiniz ürün ve cihazlarınızı fotoğraflıyor, makinelerinizi işlem sırasında full hd video çekimi ile kayıt altına alıyor , sizlerin büyük emek verdiğiniz işletmelerini ve sizleri fotoğraflayarak dijital ortama götürüyoruz. Firmanızın personel yemekleri ,toplantıve organizasyonlarında da sizlere fotoğraf ve kamera hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz İletişim